O Hydac

HYDAC na świecie

   Firma Hydac sp. z o.o. należy do koncernu Hydac Technology, światowego lidera w zakresie hydrauliki siłowej. Nieustanny rozwój i poszukiwanie nowych rynków zaowocowały tym, że Hydac jest dzisiaj obecny na całym świecie.

   W Polsce produkty firmy Hydac są znane od lat 60. XX w. W odpowiedzi na zaufanie jakim obdarzyli nas polscy Klienci w 1992 roku w Mikołowie powstała spółka Hydac sp. z o.o. Kolejne lata działalności zaowocowały powstaniem biur technicznych w Wrocławiu, Toruniu, Warszawie i Gdańsku. Poza oddziałami w Polsce powstały przedstawicielstwa zagraniczne w Białorusi (Mińsk) i na Ukrainie (Kijów, Donieck).

   Wysoka jakość oferowanych produktów i nowoczesność projektowanych rozwiązań zyskały tak licznych klientów w Polsce i na Wschodzie, że w 2004 roku powstała pierwsza hala produkcyjna a na początku roku 2007 podjęta została decyzja o dalszej rozbudowie firmy, czego wynikiem było powstanie drugiej hali produkcyjnej. Hydac sp. z o.o. dysponuje obecnie zdolnościami produkcyjnymi umożliwiającymi realizację wciąż rosnącej liczby zamówień, w szczególności budowę zaawansowanych technologicznie agregatów hydraulicznych oraz agregatów smarnych.

   "Rzuć nam wyzwanie - gdziekolwiek, kiedykolwiek" to hasło amerykańskiego oddziału firmy jest również aktualne dla nas. Jesteśmy przygotowani na sprostanie każdemu zadaniu jakie nam Państwo powierzycie. Świetnie wyszkolona i posiadająca ogromne doświadczenie kadra inżynierów i pracowników technicznych zadba o profesjonalną realizację każdego zlecenia od fazy projektowej aż po montaż najbardziej skomplikowanych agregatów hydraulicznych lub smarnych.

   Firma Hydac sp. z o.o. to również wyspecjalizowany serwis urządzeń. Nasi serwisanci dzięki specjalistycznym urządzeniom mobilnym mogą zdiagnozować i rozwiązać większość problemów w siedzibie Klienta.

   W ramach usług serwisowych oferujemy również wykonywanie analiz laboratoryjnych olejów hydraulicznych

   Firma Hydac sp. z o.o. dysponując centralnym magazynem w Mikołowie i mniejszymi magazynami w Toruniu i w Wrocławiu dba o to, aby zminimalizować termin oczekiwania na zamówione towary. Stałe udoskonalamy nasz system logistyczny, aby terminy dostaw były jak najkrótsze.

   Firma HYDAC to kompetentny i godny zaufania partner dostarczający komponenty i systemy. Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych produktów i usług jest certyfikat jakości ISO 9001:2000.