Dlaczego warto wybrać uniwersalne agregaty hydrauliczne HYBOX®

    Innowacyjność, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku to jedne z głównych haseł przyświecających działalności firmy Hydac.

    W obecnych czasach, epoce globalizacji gospodarki światowej, producenci maszyn aby istnieć na rynku muszą liczyć się z takimi czynnikami jak: presja cenowa, konieczność terminowego dostarczania towarów i usług, strategicznego budowania sieci serwisowej, naciskiem ze strony przyszłych użytkowników na określanie możliwości łatwego dostępu oryginalnych części eksploatacyjnych i zamiennych. Wymagania te są dużym wyzwaniem dla producentów systemów hydraulicznych. Wymusiły one stworzenie systemu pozwalającego na szybkie i elastyczne dostosowanie się do różnych potrzeb klientów.

    Z analizy rynku wynika, że w bardzo wielu przypadkach mamy do czynienia z systemami w założeniach niewiele różniącymi się między sobą a przeznaczonymi do różnych urządzeń, w często bardzo odległych od siebie branżach. Skłoniło to firmę Hydac do opracowania systemu pozwalającego na budowę uniwersalnych agregatów hydraulicznych z gotowych "klocków", dostępnych z półki a umożliwiających ich konfigurowanie w wielu wariantach. System ten nosi nazwę HYBOX®. Nieprzypadkowo zostało użyte słowo "klocki" ponieważ system ten został opracowany przez duński oddział firmy Hydac a jak wiadomo Duńczycy są twórcami systemu Lego.